AnasayfaHakkımızda

HAKKIMIZDA

Hibo Çanta 2000 yılında Halil ŞAHİN tarafından kuruldu. 2000 yılından bu yana çanta sektöründe edindiğimiz tecrübeyi, yeni web sitemiz www.hibocanta.com adresinde sizlerle buluşturduk. Türkiye’nin en büyük toptan çanta satış firması olma yolunda emin adımlarla yürümekteyiz.

Değişime açık olan firmamız her geçen gün yeni modeller üretmekte ve yılın trendine uygun ürünler ile bu sektöre adını altın harflerle yazdırmıştır. Dünyanın bir çok ülkesinde ve Türkiye'nin her köşesinde Hibo Çanta ürünlerine rastlamak mümkündür. Ayrıca ürünlerimize @cantahibo instagram adresindende ulaşabilirsiniz.

Siz saygıdeğer müşterilerimizin destek ve memnuniyeti sayesinde firmamızı her geçen gün bir ileri noktaya taşıyor olmanın mutluluğu içerisindeyiz.

MODAYI BİZİMLE TAKİP ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER...

 

Neredeyiz?

Hakkımızda

Değişime açık olan firmamız her geçen gün yeni modeller üretmekte ve yılın trendine uygun ürünler ile bu sektöre adını altın harflerle yazdırmıştır. Dünyanın bir çok ülkesinde ve Türkiye'nin her köşesinde Hibo Çanta ürünlerine rastlamak mümkündür.

Bize Ulaşın

  • 0537 652 60 47 - 0552 361 15 08
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Mimar Kemalettin Mah. Tiyatro Cad.
  • Aydın Saray İş Hanı No:23 Beyazıt/İSTANBUL